Ing. Bc. Miroslava Kurišová, MBA

Profesní zaměření

Tradiční čínská medicína – ovlivňování akupunkturních drah, moxování, baňkování, byliny Frekvenční terapie – plazmový generátor Rifetech Fonoforéza – frekvenční ladičky

Něco osobního o mně 

Po 21 letech působení v nadnárodní skupině Mondi na různých manažerských pozicích v oblasti obchodu a marketingu, na Slovensku, v České republice a krajinách východní Evropy jsem se rozhodla změnit svoji životní cestu a věnovat se tradiční čínské medicíně. V letech 2014-2018 jsem vystudovala tradiční čínskou medicínu na TCM INSTITUT – Studium pěti dovedností. Následovaly dvě odborné stáže na čínských univerzitách tradiční čínské medicíny. V roce 2017 jsem byla ve fakultní nemocnici na odděleních akupunktury na Univerzitě TCM v čínském Nanjingu. Na jaře 2019 jsem absolvovala stáž v Hospital of Chengdu University of Traditional Chinese Medicine se zaměřením na akupunkturu, baňkování i moxování. Absolvovala jsem řadu postgraduálních kurzů v oboru TCM i klasických masáží: například mykoterapie, alchymistická akupunktura, ušní akupunktura, omlazovací techniky, frekvenční akupunktura. Své obzory jsem rozšířila také o lektorský kurz Čchi Kung. A protože jsem se chtěla důkladně a zodpovědně věnovat praktikování TČM jsem v roce 2023 dokončila studium oboru Všeobecné ošetřovatelství na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Momentálně poskytuji konzultace na TCM CLINIC na Národní v Praze, v Studiu Empatie v Úvalech u Prahy a zde v Centrum LORETO. Také vyučuji akupunkturu na TCM INSTITUT v Praze a Základy diagnostiky dle TČM a akupresuru na Institute Aromaterapie v Praze.

Moje jedinečnost

Mým cílem je pomáhat klientům najít rovnováhu v živote a vybudovat si odvahu k životně důležitým změnám vedoucím k nalezení fyzického i psychického pocitu štěstí a harmonie.

Odkaz na můj web

Fotografie

Videa

Video z roku 2023
Video z roku 2021
Video z roku 2023