Mgr. Naďa Bastlová Soukupová

Profesní zaměření

Jsem psycholožka s výcvikem v biosyntetické psychoterapii. Nabízím krizovou intervenci, psychologické poradenství, bodypsychoterapii a komplexní diagnostiku osobnosti. Zkušenosti jsem sbírala v mnoha rozmanitých prostředích, ale ty nejvýznamnější si přináším z práce s lidmi v mezních situacích a s těžkou traumatizací. Můžu Vám pomoci zejména, když čelíte mimořádné životní situaci, zažili jste násilí v blízkém vztahu nebo jako dítě, trpíte úzkostí a strachem, sužují Vás pocity nízké sebehodnoty, chcete překonat bolest a zranění minulosti či hledáte svou identitu a životní směřování.

Něco osobního o mně 

Jádrem mé práce je vytvoření bezpečného prostoru, ve kterém může klient volně a otevřeně prožít, co potřebuje, a nalézt tak východisko z nepříznivé situace. Bodypsychoterapeutický přístup prohlubuje terapeutický proces propojením roviny racionální, emocionální a tělesné. Jde o práci jemnou, citlivou a postupnou, a právě proto velmi účinnou. Základní kroky jsou stabilizace, zaměření na vnitřní zdroje, pochopení souvislostí aktuálních i minulých a bezpečná emocionální úleva.

Moje jedinečnost

Mé profesní i osobní postoje ovlivnilo i několik cest do Indie, které mi dovolily blíže se seznámit s teorií a praxí východní moudrosti a pozvolna ji integrovat do svého života. Žiji s manželem, synem, psem, dvěma kočkami a rybkou bojovnicí. Těší mě psaní, kreslení, zpívání, procházky přírodou a amatérské focení jejich krás.

Odkaz na můj web

Fotografie