Vanda Cingrošová

Vanda

Profesní zaměření

Pohybové lekce

Něco osobního o mně 

Od malička jsem milovala hudbu a tanec, vnímala jsem to a stále vnímám jako neodmyslitelnou část sebe. Několik let jsem závodně tančila ve studiu Emotion, které mi dalo potřebný základ.
Život mě dále zavedl na konzervatoř, kde jsem vystudovala herectví – díky kterému jsem začala učit divadelní kroužek a samozřejmě i kroužek taneční. Po nějaké době jsem začala pracovat jako učitelka ve školce a jako lektorka tanečního kroužku. Ve školičce jsem byla krásných 8 let a získala tak nevyčíslitelné zkušenosti, které i teď uplatňuji při výchově svého syna. 🙂
Díky narození syna jsem si uvědomila, jak je pro mě pocit ženskosti a mít se opravdu ráda důležitý. Začala jsem pravidelně cvičit a pracovat na sobě zvenku ale i zevnitř. Velmi důležité pro mě bylo investovat čas i do sebe a cítit se ve svém těle dobře. Woman dance mi opravdu pomohl v sobě najít své „já“ a už ho nepustit! Zároveň se cítit sebevědomě a vážit si sama sebe.
Rozhodla jsem se tedy spojit vášeň pro tanec a všechny své dosavadní zkušenosti v jednu a momentálně v centru Loreto nabízím tanec pro děti, a dospělé. Budu se na Vás moc těšit!

Moje jedinečnost

Věřím, že si společně strávený čas velmi užijeme a že Vám předám spoustu energie a chuť užívat si života!

Odkaz na můj web

Fotografie

Videa